Przelot z Warszawy do Londynu LOTem

Przy rękawie czeka już Boeing 737 (Reg. SP-LLG). Rzadko je można już spotkać w LOT, ponieważ większość maszyn, które posiadają do obsługi tras europejskich to brazylijski Embraer. Boarding rozpoczyna się ze sporym opóźnieniem.

Polskie Linie Lotnicze LOT - Boeing 737 - SP-LLG - maj 2014
Polskie Linie Lotnicze LOT – Boeing 737 – SP-LLG – maj 2014

 

Samolot prawie pełny. Po osiągnięciu wysokości przelotowej rozpoczyna się serwis. Po ostatnich zmianach w LOT najpierw sprzedaż płatnych przekąsek, potem darmowa woda i wafelek Prince Polo. Siedzę przy wyjściu ewakuacyjnym, 13F przy oknie. Bardzo dużo miejsca na nogi.

Polskie Linie Lotnicze LOT - Boeing 737 - SP-LLG - wnętrze - odstęp między fotelami przy wyjściu ewakuacyjnym - maj 2014
Polskie Linie Lotnicze LOT – Boeing 737 – SP-LLG – wnętrze – odstęp między fotelami przy wyjściu ewakuacyjnym – maj 2014

 

Obsługa uśmiechniętą i bardzo miła, aż przyjemnie latać naszym LOTem. Opóźnienie nadrobiliśmy i wylądowaliśmy tylko dwie minuty po rozkładowym czasie przylotu.

Na lotnisku jeszcze tylko muszę odwiedzić bankomat, aby mieć czym zapłacić za transport do hotelu i inne wydatki. Wybieram 60 funtów, pojawia się opcja obciążenia karty od razu w złotówkach.

Lotnisko LHR Terminal 1 - ekran bankomatu - propozycja obciążenia karty od razu w złotówkach - maj 2014
Lotnisko LHR Terminal 1 – ekran bankomatu – propozycja obciążenia karty od razu w złotówkach – maj 2014

 

Rezygnuję z niej i dzięki temu oszczędzam ponad dziesięć złotych. Citi obciąża mnie na 319,41, a nie na 329,96 jak proponował bank do którego należy maszyna.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *