Warszawa - Szczecin - Ryanair - 2018.03.23 - ekstremalnie drogi bilet

Uwaga na ekstremalnie wysokie ceny w Ryanair! 1004zł za bilet Warszawa Szczecin w jedną stronę!

Sporo osób nabiera się na ceny w Ryanair.

Czemu?

Bo dzięki agresywnej reklamie większości z nas Ryanair kojarzy się jako tania linia lotnicza.

Nic bardziej mylnego. Ryanair to niskobudżetowa linia lotnicza, co nie znaczy tania. Ponieważ w większości przypadków Ryanair lata z gorszych i bardziej oddalonych od miast lotnisk, ciężko jest go porównywać z normalnymi liniami, bo trasy są podobne, ale nie identyczne. Podczas promocji Ryanair potrafi mieć dobre, a nawet bardzo dobre ceny, poza nimi bywa różnie.

Dziś będzie o połączeniu Warszawa Szczecin. Na tej trasie lata polski LOT i irlandzki Ryanair. Ponieważ w tym przypadku obaj przewoźnicy latają z tych samych lotnisk porównanie jest dość proste.

Ci co kupowali rano bilet na dzisiejszy wieczór przepłacili i to dość słono. Ryanair za bilet w jedną stronę z Warszawy do Szczecina liczył sobie aż 1004 zł !!! LOT był o prawie 400 zł tańszy od Ryanair !!! Oba rejsy odbywają się w odstępie 10 minut.

Warszawa - Szczecin - Ryanair - 2018.03.23 - ekstremalnie drogi bilet
Warszawa – Szczecin – Ryanair – 2018.03.23 – ekstremalnie drogi bilet

 

Warszawa - Szczecin - LOT - 2018.03.23
Warszawa – Szczecin – LOT – 2018.03.23

 

W przypadku połączenia dwa dni później różnica jest jeszcze większa. Drogie linie lotnicze Ryanair każą sobie płacić 1004 zł. LOT jest o ponad 550 zł tańszy, ale rejsy odbywają się już w innych godzinach.


Opublikowano

w

przez

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *